дрон ВСУМосковітский солдат відкрив рот від подиву, побачивши дрон ВСУ над своєю головою

Коптер ВСУ на надмалій висоті пролетів над позицією армії московитів в районі Донецького аеропорту. Відео викликало тривогу в стані ворога.

Українська армія використовувала швидкісний коптер біля позиції гібридної армії ерефії в районі Донецького аеропорту (ДАП). Відео схвилювало як найманців, так і Москву. Гучний ролик оприлюднив на своєму каналі в YouTube 7 травня український волонтер Роман Доник, передає Д-НК.

Безпілотник пронісся біля позиції найманців на великій швидкості і малій висоті. Те, що відбувається на землі фіксувалося на камеру. Менш ніж за хвилину польоту БПЛА виявив на позиції дві установки автоматичного пуску, а також нові «свіжовикопані» окопи. На відео потрапили і кілька найманців. Вони, судячи з облич, були ошелешені «гостем». Але дрон так швидко рухався, що зреагувати мавпи не встигли.

За даними Доніка, коптер українським військовим надали волонтери. «На малій висоті коптер підходить до позицій і на максимальній швидкості пролітає над потрібним районом. Камера знімає в 4К, що дозволяє витягти будь-які дрібниці, аж до прищів на обличчі», — розповів волонтер.

Відео викликало панічні реакції у московітських пропагандистів. Так, найманець Владлен Татарський (Максим Фомін) повідомив в Telegram, що на відео зафіксована позиція «ДНР» біля Донецького аеропорту. «Як там нас вчили експерти: пости спостереження, ПК на тринозі і перемога буде за нами!? Швидкісний дрон ВСУ робить обліт над позиціями ополчення в районі ДАП. Зреагувати людині, а тим більше збити з рогаток, — нереально … Камера 4К дозволяє побачити кожну дрібницю. Дрон купили у *** м волонтери. у нас таких немає», — поскаржився сепаратист.

Московітський пропагандист Юрій Котьонок також відреагував на інцидент. «З приводу активності противника в повітрі над нашими позиціями … Кажуть про глушилки, які так необхідні на опорниках. Якщо говорити про те, що необхідно там, то не вистачить пальців рук і ніг. Потрібно все, включаючи людей. А в цілому, тривожний і насторожуючий факт. Питання одне — чим і як відповімо на активність ворога? » — написав московіт в Telegram.