Дарина Білодід «Найідеальніша спортсменочка», — українська дзюдоїстка Даша Білодід звела Мережу з розуму фігурою в купальнику

Відома українська дзюдоїстка Дарина Білодід блиснула бездоганною фігурою під час відпочинку біля басейну. Дарина в рожевому купальнику зі шнурівкою і пляжній панамці зачарувала користувачів Мережі натренованим тілом і стрункими ніжками.

На своїй сторінці в Instagram Білодід поділилася свіжим знімком з Туреччини, де вона зараз відпочиває. Чемпіонка Європи 2017 року з дзюдо вже встигла підзагоріти. Особливо це помітно по лінії бікіні, яку засвітив ефектний купальник спортсменки. Користувачі Мережі не можуть відірвати очей від бездоганного тіла української дзюдоїстки.

Дарина Білодід

Передплатники закидають фото Даші не тільки лайками, а й приємними коментарями. «Найбільша ідеальна наша спортсменочка. Так тримати! Дуже надихає і мотивуєш!» — пише прихильниця. «Розбиваєш серце чоловікам. Найбільша ідеальна. Карколомна богиня», — додав інший. «Ви супермоделлю могли б з легкістю стати. Дуже виразна зовнішність. Є всі дані!» — коментує користувач Мережі.

Дарина Білодід народилася 10 жовтня 2000 року в Києві в спортивній сім’ї дзюдоїстів Геннадія Білодіда і Світлани Кузнєцової. Перших значущих успіхів Даша домоглася в 2015 році. Спершу дзюдоїстка стала чемпіонкою України, а потім виграла європейську і світову першість серед молоді.