Трускавецьводоканал - водопостачанняКП «Догобичводоканал» у червні надало послуг ТзОВ «Трускавецький водоканал» на суму 2,1 млн. грн.

Втім, як спрогнозував сьогодні, 30 червня, на оперативній нараді у Ратуші начальник дрогобицького водоканалу Роман Шагала, очікувана оплата за цей місяць від міста-сусіда становить 1 млн. грн. Загалом, нині борг Трускавця «підскочив» уже до 11,2 млн. грн. Роман Шагала поінформував про пошуки справедливості у судах.

З його слів, на користь дрогобицького водоканалу нещодавно прийнята ухвала Господарського суду, відповідно до якої визнані борги ТзОВ «Трускавецький канал» перед КП «Дрогобичводоканал» станом на 1 листопада 2014 року.

На стадії розгляду перебувають позовні заяви щодо боргів трускавецького водоканалу за листопад-грудень 2014 р. та січень – лютий 2015 р.

Недоотримання платежів за надані послуги негативно відбивається на спроможності КП «Дрогобичводоканал» сплачувати за електроенергію. Боргова залежність перед ПАТ «Львівобленерго» становить 1,8 млн. грн. На найближчий час у керманича підприємства прогноз невтішний – борг зросте до 3 млн. грн..