влада ДрогобичаСПІЛЬНА ЗАЯВА

Дрогобицької міської ради, «Народної Ради» м.Дрогобича та керівників Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області,
Дрогобицької міжрайонної прокуратури Львівської області
Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області
про взаємну співпрацю у дотриманні громадського порядку на території міст Дрогобича та Стебника

Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло, а саме порушень громадського порядку, скоєння злочинів та правопорушень.

Керівники Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області, Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області, Дрогобицької міжрайонної прокуратури Львівської області, визнаючи Дрогобицьку міську раду органом самоврядування територіальної громади, виконуючи волю народу, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на адміністративній території.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку правоохоронними органами із залученням представників громадської організації «Варта» та громадськості, вжиття заходів щодо недопущення порушень громадського порядку, скоєння злочинів та правопорушень, викриття, попередження та локалізації провокацій спрямованих на дестабілізацію ситуації на території.

На час загострення суспільно-політичної ситуації в державі, відсутності ефективної координації дій правоохоронними органами по вертикалі, міська рада тимчасово перебирає на себе функцію координації дій правоохоронних органів.

О.Радзієвський, міський голова Дрогобича,

Р.Курчик , голова «Народної Ради» м.Дрогобича,

О.Гаєвський, начальник Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області,

В.Павич, Дрогобицький міжрайонний прокурор,

О.Наливайко, т.в.о. начальника Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області,

А.Кінчеші, начальник ІІ спецзагону швидкого реагування оперативно-рятувальної служби ЦЗ ДС НС України,

Г.Дем’янчик , командир В/Ч А- 1108