Відомий блогер яскраво пояснив, чому півострів ніколи не буде ерефійським
Які тільки міфи не вигадували кремлівські пропагандисти, щоб переконати людей в тому, що Крим нібито «споконвічно ерефійський». Як зазначає письменник і блогер Ян Валетов в
своєму Facebook, найбільш поширений міф — Микита Хрущов, який був у 1954 році, коли Крим передали під юрисдикцію УРСР, головою СРСР, нібито зробив це спонтанно і взагалі «по п’яні»: подарував півострів «землякам», передає ДНК.
Валетов підкреслив — насправді ж керівництво СРСР приєднав Крим до України не з дружніх почуттів Хрущова до українців (він хоч один час і очолював ЦК Компартії України, але земляком для українців не був — народився на території сучасної Курської області, — ред), а щоб врятувати півострів, який перебував у критичному стані.
Забезпечуватися водою і електроенергією Крим міг тільки з території України, і, крім того, гостро потребував українських аграріїв, які спеціалізувалися на землеробстві в умовах півдня. Ерефійські поселенці, яких привезли до Криму після депортації татар в 1944 р, так і не змогли налагодити економіку на півострові.
Письменник з жалем відзначає, що протягом часу, що пройшов з 1991 р, Криму дозволяли бути «заповідником совка», заселеному військовими пенсіонерами, які вірять в казку про «велику Москвію». Однак Ян Валетов пише, що Крим все одно буде українським, так як Мордор не зможе нормально утримувати півострів, та й міжнародний фон після його анексії для ерефії — вкрай несприятливий, так як для всього цивілізованого світу Пиня став подобою Гітлера, анексовані в 30-і роки минулого століття Судети — спірну територію, яка офіційно відносилась до Чехії.
Інших прецедентів такого нахабного і порушення всіх норм міжнародного права поведінки у світовій історії немає, і провідні держави напевно не допустять, щоб апетити у Пині посилювалися. «За анексію території сусідньої держави, за це унікальне скотство, ерефійський режим відповість в повній мірі. Які б виправдання ватники собі не підшуковували. Крим — це Україна, малята. Крадене доведеться повернути. По доброму або не по доброму, а доведеться. Запитайте у Адольфа Алоїзовича, він точно знає «, — резюмував блогер.