День НезалежностіДнями Управління культури та розвитку туризму оголосило про завершення конкурсу сценаріїв святкування Дня Незалежності у Дрогобичі

Відтак, цьогорічне свято відзначатимуть за новітніми віяннями, зокрема ідеєю Стебницької музичної школи, керівником сценарію є Галина Лемех, інформує ДНК.

Окрім цього, журі відзначило сценарій для відеороботи, який у межах конкурсу надійшов від Регіни Свиридової з міста Дніпро. За словами керівниці відділу культури та мистецтв Управління культури та розвитку туризму ДМР Лесі Татарської, ідею малометражного фільму візьмуть до уваги та розглянуть детальніше.

Загалом на електронну скриньку Управління культури та розвитку туризму було надіслано 12 сценаріїв. Відтак, компетентне журі в складі якого були  – Андрій Ковч, заступник із гуманітарних та соціальних питань,  Лариса Трояновська, Заслужена артистка України, Владислав Сорокін, режисер Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича – обрали сценарій-переможець цьогорічних святкувань.

Як зазначають в Управлінні, до планування покрокового сценарію відзначення 31-річниці Дня Незалежності, яке плавно перейде в святкування Франкових днів,  долучаються креативними баченнями  і працівники відділу культури.

Зважаючи на військовий стан, ми вагались щодо доцільності проведення святкування Дня Незалежності цьогоріч. Однак, усі наші військові, волонтери, активні громадяни зараз боряться найцінніше для кожного з нас – нашу країну та її Незалежність. Тому, ми вирішили скромно відзначати такий важливий для усіх українців день, враховуючи нові умови та усі заходи безпеки. Акцент в святкуваннях обов’язково робимо на патріотичності, духовності та демонстрації нашої багатої культурної спадщини. Окрім цього не забуваємо і про благочинність, під час святкувань триватиме збір коштів для допомоги ЗСУ, — зазначила Леся Татарська.

Нагадаємо, у Дрогобичі з 4 по 27 липня тривав конкурс на кращий сценарій святкування Дня Незалежності у місті. Такий мистецький проект провела команда Управління культури та розвитку туризму ДМР.