З глибоким сумом сповіщаємо про ще одну втрату у нашій громаді – на фронті загинув воїн Василь Герич з міста Трускавця
Герич Василь Петрович, 1988 року народження, був призваний на військову службу в перші тижні повномасштабної війни, а саме 10 березня 2022 року. Ніс службу як водій-електрик в І інженерному батальйоні в/ч А3817, передає ДНК.
Учора, 17 червня, воїн отримав важкі поранення під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Разіне біля Покровська Донецької області. На жаль, медики не змогли врятувати життя захисника. Внаслідок цих важких поранень Василь помер в той же день. Наступного місяця, 25 липня, йому б виповнилося 37 років.
Інформацію про прибуття тіла воїна Василя Герича та про дату і місце прощання й чин похорону буде повідомлено додатково.
Вічна пам`ять полеглому Захиснику-Герою Василю Геричу і щирі співчуття його рідним.