Дрогобич новини - владаУ понеділок, 20 жовтня, відбулася оперативна нарада виконавчих органів Дрогобицької міської ради

Про господарські справи у місті інформував начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий.

Зокрема, він наголосив, що цього тижня мешканцям будинку №15 на вулиці М. Грушевського встановлюватимуть нові газові лічильники.

У будинках на вулицях Є. Коновальця та В. Великого призупинено водопостачання через аварію на трубопроводі.

У зв’язку з погіршенням погодніх умов, в закладах освіти, медицини та культури увімкнуть централізоване опалення. Якщо ситуація з похолоданням погіршуватиметься, то запустять опалення і у житлових будинках.

Минулого тижня Іван Лепкий зустрівся з жителями вулиці Самбірської. На зустрічі обговорили ситуацію щодо планів ремонту дорожнього покриття вулиці. Відтак ремонтні роботи розпочнуться у кінці жовтня.

На вулиці П. Орлика, в напрямку міського цвинтаря, дорожні ремонті роботи завершено. Розпочинається ремонт тротуару від перехрестя вулиць Л. Українки та П. Орлика, а також буде проведено ремонт перехрестя вулиць П.Орлика та В. Великого.

Найближчим часом, за сприятливих погодніх умов розпочнуть ремонтувати вулицю Є. Коновальця.

В районі солеварного заводу проводяться роботи з укріплення берегів з метою запобігання підтоплення будівель.

Тарас Метик — секретар міської ради, розповів про події минулого тижня.

На минулому тижні у Ратуші відбулася зустріч дрогобичан з відомою кримчанкою Мерзіє Халітовою, яка розповіла про реалії сьогодення Криму.

У вівторок в місті проведено низку заходів присвячених 72-річчю Української Повстанської Армії.

У четвер свою роботу розпочала 53 сесія міської ради. Проте й цього разу не обійшлося без інтриг. Зокрема, серед депутатів ведеться робота щодо лобіювання приватизації 18,9 га землі на вулиці Самбірській. В даній ситуації абсолютно не пахне політикою, а навпаки, власними інтересами, — наголосив посадовець.

Оскільки 26 жовтня відбудуться позачергові парламентські вибори, то у місті ведеться активна роботи з підготовки до дня виборів.

Також посадовець анонсував, що цього вівторка о 10:00 год. відбудеться засідання Штабу координації дій та підтримки АТО, а у четвер, о 10:00 год. засідатиме виконком.

Роман Шагала — начальник КП «Дрогобичводоканал», розповів про продовження фінансового конфлікту з ТзОВ «Трускавецький водоканал», яке має заборгованість 5,4 млн. грн. за надані йому послуги. Керівник КП «Дрогобичводоканал» стверджує, що ні міська рада Трускавця, ні водоканал не роблять ніяких активних кроків для повернення цих коштів, нестача яких у Дрогобицькому водоканалі робить його борговим заручником перед ПАТ «Львівобленерго». Ситуація критична і під загрозою стоїть питання повторного відімкнення Дрогобицького водоканалу від електроенергії, що призведе до припинення водопостачання Дрогобичу та Трускавцю.

На завершення наради, Андрій Янів, керівник комбінату міського господарства, доповів про ситуацію з ДТП, яка сталася у суботу на вулиці Стрийській. Наслідком цієї аварії є шкода міській господарці, оскільки було пошкоджено бетонні опори на електростовпі та знищено близько 300-х метрів кабелю зовнішнього освітлення.