трускавець новини17-18 жовтня з ініціативи Управління розвитку курорту Трускавецької міської ради відбувся прес-тур польських журналістів, зокрема з таких міст як Краків, Стальова Воля та Жешів до Трускавця

Представники польських мас медіа відвідали санаторно-курортні комплекси, готелі та ресторани, гуляли Курортним парком та вулицями міста, спілкувалися з мешканцями міста та відпочивальниками, в тому числі з співвітчизниками. Всі вони, без виключення, були приємно вражені нашим курортом. Серед позитивів Трускавця, які би мали припасти до душі полякам, вони відзначили такі: спільна історія, відсутність мовного бар’єру, потужна оздоровча та відпочинкова база, привітність та гостинність місцевих мешканців.

Ці висновки польські журналісти пообіцяли донести до своїх співвітчизників. Вони вважають, що поляки вибиратимуть для свого відпочинку та оздоровлення Трускавець ще по одній причині – великим позитивом є поміркована і доступна ціна лікувально-оздоровчих послуг на нашому курорті.

За результатами прес-туру кожен журналіст має висвітлити у засобах масової інформації статтю про Трускавець. Окрім цього у листопаді польські журналісти організують прес-конференції для очільників Трускавця,з метою популяризації курорту на теренах Польщі, у містах Жешув та Стальова Воля. 

Дані промоційні заходи відбуваються в рамках виконання угоди між Трускавцем та Асоціацією Єврорегіон Карпати-Польща.