міст у БориславіМіст у Бориславі, який зруйнувала повінь 2008 року, планують відкрити для проїзду транспорту до 9 вересня

Про це повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

У четвер, 9 серпня, посадовці ЛОР здійснили робочу поїздку в Борислав, щоб оглянути перебіг утілення проектів, які реалізовують цьогоріч з різних джерел фінансування.

Як повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, міст, зруйнований повінню 2008 року, цьогоріч на День міста Борислава, буде відкрито. «Наразі він готовий на 85%. І до 9 вересня міст відкриють для проїзду транспорту», – сказав він.

міст у Бориславі

Крім того, посадовці облради оглянули збудований сучасний новий спорткомплекс на місцевому стадіоні, переконалися, що в місті міняють старі водогони, поступово дороги ремонтують.

стадіон у Бориславі

стадіон у Бориславі

«Велику кількість проектів подано на конкурс місцевих ініціатив обласної ради. Тут ОСББ, школи, Народні доми, парки, спортивні об’єкти, а от медицина тут менш активна. Усі угоди по 22 об’єктах підписані, роботи на 60% виконані», – розповів голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.