#freeSencovУ мордорі цинічно запевняють, що Сенцов не просто добре себе почуває, але і дуже активний, дивиться телевізор і навіть щось періодично пише

Однак в соцмережах знімки вмираючого Сенцова, сестра

якого нещодавно заявила, що його стан жахливий, поставили під сумнів, передає ДНК.

#freeSencov

Кадри показала Уповноважена ВР України з прав людини Людмила Денисова в Facebook. Ці знімки прислала її «колега» з ерефії Тетяна Москалькова. Денисова розповіла, що голодуючий 88-й день поспіль кримський режисер, за словами ерефійських тюремників, відчуває себе добре.

#freeSencov

Однак після перегляду знімків багато користувачів Мережі не повірили в їх справжність та зажадали перевірити, чи дійсно вони справжні. Деякі шоковані побаченим учасники обговорень нагадали, що ерефійці обіцяли показати відео з Сенцовим, однак цього досі не сталося.

#freeSencov

«Ці фото суперечать тому, що пише його сестра», «Не вірю, що так може виглядати людина, яка в останньому листі до сестри писала, що: «все йде до кінця», «Боже, бережи його», «Олег, тільки живи», «Фото явно оброблені», «Боже, його неможливо впізнати», «Знищують хлопця», — пишуть уражені кадрами користувачі Мережі.

#freeSencov

До слова сказати, в ОБСЄ вкотре закликали Московію припинити знущання над українським режисером і відпустити його на волю. «Я повторюю мій заклик звільнити Сенцова. Зараз це терміново треба робити», — заявив представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір.