Відпочинок в ТуреччиніКуди поїхати на відпочинок з дітьми влітку? Цим питанням задається чи не кожна друга сім’я, що має дітей

Найбільш популярні та доступні країни для відпочинку з дітьми — Туреччина, Болгарія, Греція.

Туреччина — найбільш відвідувана країна сімей з дітьми за останні роки. Ви не помилитеся, вибравши Туреччину https://poihalyznamy.com.ua/countries/turkey/.

Чому Туреччина так популярна для відпочинку з дітьми?

Просто це зручна країна для сімейного відпочинку. Лише дві години польоту на прямих рейсах зі Львова до Анталії на комфортабельних лайнерах робить цю країну легко доступною. Немає необхідності займатися оформленням візи.

Майже всі працівники приймаючих фірм і в готелях стерпно знають російську мову. Відпочинок з дітьми в Туреччині безтурботний. Шведський стіл — смакота. Ваші діти оточені турботою і ласкою, бо тут трепетно ​​і з любов’ю ставляться до дітей. І найголовніше — тепле море.

Відпочинок в Туреччині

Анталія — ​​це найвідоміший і улюблений курорт в Туреччині в українців. Тут великий вибір готелів від економ-до VIP-класу.

Де Ви ще зустрінете такі готелі, як «Дедеман», «Алі бей Белек», «Алі Бей Парк», «Клаб Туран принц», «Сайленс Біч Ресорт» з величезними аквапарками з великою кількістю водних гірок, лунопарк, колесом огляду?

На пляжах Туреччини шезлонги, парасольки, рушники — в більшості готелів 4-5 * безкоштовні. У номерах — кондиціонери, приладдя для ванн — обов’язкові. Аніматори не дадуть Вам нудьгувати, вони постійно запрошують відпочиваючих на спортивні змагання, ігри, аеробіку, тайбо, розучування готельного танцю, яким закінчується денна та вечірня програми і який так об’єднує і згуртовує всіх: дорослих і дітей, відпочиваючих з різних країн.

Майже в кожному готелі для Ваших дітей від 4 до 12 років працює міні-клуб. З ними життєрадісні аніматори проводять ігри, спортивні змагання, різноманітні конкурси. Діти беруть участь у вечірній програмі, для них проводяться дитячі дискотеки. Міні-клуб в готелі — це маленький міжнародний дитячий сад. Незрозуміло якою мовою діти спілкуються між собою, але вони розуміють один одного, їм тут цікаво.

Тому Туреччина — безсумнівний лідер серед країн для відпочинку з дітьми влітку.

Поки діти займаються в міні-клубі, батьки купаються, загоряють, відвідують турецьку лазню, центр таласотерапії, масажний кабінет.

Багато готелів, орієнтовані на сімейний відпочинок, мають спеціальне дитяче меню, морозиво. Харчування — «все включено» звільняє Вас від турбот, де і коли погодувати сім’ю. Крім основного харчування: сніданку, обіду і вечері, Вам запропонують: пізній сніданок, полуденок і цілий день напої: чай, кава, прохолодні напої. У ресторанах — спеціальні дитячі стільчики для самих маленьких, в деяких готелях вам запропонують дитячі коляски.

Відпочинок з дітьми — це велика відповідальність з боку дорослих, тому підійдіть до нього серйозно.

  • По-перше, треба подумати про відпочинок заздалегідь, не залишати на останній день, коли не буде вибору гідного Вас готелю і місць в літаку.
  • По-друге, Вам необхідно знати, якщо дитина виїжджає за кордон з батьками, він повинен мати або свій закордонний паспорт, або вписаний в паспорт одного з батьків.
  • Якщо дитина вписана в паспорт одного з батьків і на момент виїзду їй виповнюється 5 років, в паспорті обов’язково повинна бути вклеєна його фотографія.
  • Якщо неповнолітня дитина виїжджає за межі України з одним з батьків, при проходженні паспортного контролю необхідно надати свідоцтво про народження дитини або будь-який інший документ, що доводить спорідненість.
  • Якщо неповнолітня дитина виїжджає за межі України з іншим супроводжуючою особою, необхідно нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд дитини за кордон.

Під час збору в дорогу, не забувайте захопити з собою ліки першої необхідності для себе і дитини: жарознижуючі, від розладу шлунка, протиалергічного характеру, бактерицидний пластир. І не забувайте, якщо знадобитися екстрена медична допомога, Ви з сім’єю застраховані. Необхідно лише зателефонувати в страховий медичний центр в за телефоном, вказаним на страховому полісі і повідомити: номер поліса, назву готелю, причину звернення і допомога, в особі лікаря, прийде негайно. Не забудьте придбати захисний крем від засмаги, надувні круги для дітей, які не вміють плавати.

Вас цікавить, скільки грошей необхідно взяти з собою. Якщо Ви їдеде в Туреччину в готель, де харчування «все включено», багато грошей не знадобиться. У деяких готелях — платні послуги масажу, турецької лазні від 15 доларів США. Екскурсії від 40-50 доларів на дорослих, на дітей до 12 років 50% знижки.

Звертайтесь в мережу туристичних агенцій «Поїхали з нами» і Ваш відпочинок буде вдалим на всі 100%