знущався з матеріЯк інформує пресслужба Прокуратури Львівської області, раніше чоловіка уже притягували до відповідальності за подібне

37-річного трускавчанина, який у квітні цього року знущався над своєю 60-річною матір’ю (лаявся, принижував і наносив

удари по всьому тілу), засудили до громадських робіт.

Як інформує пресслужба Прокуратури Львівської області, раніше чоловіка уже притягували до відповідальності за подібне: один раз за нанесення легких тілесних ушкоджень і двічі за домашнє насильство щодо матері.

Однак висновків він не зробив і ситуація повторилася. Внаслідок дій сина, жінка зазнавала як психологічних, так і фізичних страждань, боялася за свою безпеку та не могла себе захистити.

За процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування цього кримінального провадження і 12.08.2020 суд визнав трускавчанина винним у вчиненні домашнього насильства (ст.126-1 КК України).

Так як потерпіла вкотре пробачила насильника і просила не позбавляти волі, то чоловіка засудили до 150 годин громадських робіт і також він зобов’язаний пройти програму для кривдників та пробаційну програму.

За ухилення від проходження програми йому загрожує до 3 років ув’язнення.

Примітка. Пробаційна програма – це система занять, які проводяться за визначеним графіком і мають на меті корекцію поведінки, яка суперечить прийнятим у суспільстві нормам, а також формування соціально сприятливих змін особистості. Програма реалізується практичними психологами, психотерапевтами, психіатрами, які пройшли спеціальну підготовку, перепідготовку, курси підвищення кваліфікації та представляють суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.