Виставка в КиєвіКоли кожен день зими дихає чудом та наближає нас до різдвяно-новорічних свят, у Києві відома трускавецька родина Копчаків відкрила чергову унікальну виставку своїх полотен

Експозиція «Напередодні свят», яка експонується у музеї-майстерні Івана Кавалерідзе, особлива тим, що на ній представлені роботи трьох поколінь родини Копчаків – батьків, дітей та онуків: Юрія Копчака (1958-2014 р.р.), Віри Копчак, Андрія Копчака, Юлії Копчак, Оксани Голик, Наталії Поліщук та її талановитих діток.

Любов до фарб та пензля у цій родині передається з молоком матері – спочатку діти, а тепер й онуки сміливо презентують свої творчі здобутки та беруть участь у виставкових експозиціях разом із дорослими членами великої родини. Що вражає, окрім України, полотна художників об’їздили й чимало країн світу, враження від робіт скрізь більш, ніж позитивні.

Як зауважила у день відкриття виставки Віра Копчак, член національної спілки художників України, найстарша майстриня у великій творчій сім’ї, презентовані у столиці полотна об’єднує одне — позитив, який віє від усіх картин, щирих виплеск емоцій, кольору та гами.

— Ми презентуємо роботи шести художників, мого покійного чоловіка Юрія, сина, доньок та моїх онуків. Кожен із нашої родини виробив свій унікальний стиль, має свій особливий творчий почерк, однак усі наші картини напрочуд позитивні. Намагаємось своїм мистецтвом дарувати людям добро, відволікати їх від сірої буденщини та зачаровувати цікавими сюжетами картин, у які закладаємо і глибокий філософський зміст, і політ думки авторів, і розмаїття яскравих почуттів на полотні, — наголосила Віра Копчак.

Виставка в Києві

Чи не найбільше глибокі почуття через фарби вдається передавати у талановитій родині Наталії Поліщук. Не так давно художниця презентувала свою особисту виставку у Мадриді. Майстриня каже: «Мене найбільше ваблять натюрморти та портрети жінок, щоправда, усі вони без облич. Це для того, щоб відвідувачі виставок мали простір для фантазії. Коли мазків пензля бракує для втілення задуму, то домальовую їх пальцями. Вони краще відчувають полотно».

Виставка в Києві

Зберігати свою унікальність та розвивати її, — щиро побажав художникам у день відкриття експозиції шанувальник творчості Копчаків, меценат Руслан Козир, який із дружиною відвідав виставку у столиці .

— Ця трускавецька родина є прикладом побудови міцного українського суспільства, оскільки традиції – головний фундамент цієї сім’ї. Їх тут вміло та бережно леліють, передають та примножують, — наголосив Руслан Козир.

Наталя Зелена

Джерело: Джерела Трускавця