св.МиколайНа два тижні Святий Чудотворець осів та чекає до себе в гостів у затишній дерев’яній резиденції ресторану «Шахтарочка», що у місті Нафтовиків

Ейфорія свята, чудес та віри у добро чекає на всіх, хто завітає до доброго Чудодійника. До зустрічі із малечею Миколай старанно готується – зібрав листи від діток та ретельно їх читає. Кожна добра справа викликає у Святого щиру посмішку, кожен непослух – віру в те, що малеча шкодує за своїм недобрим вчинком та готова виправитися у наступному році. А ще традиційно у Чудотворця для діток є приготовлені гарні та смачні гостинці, їх отримують з рук доброго дідуся усі маленькі гості.

Як розповідає організатор пані Ольга, ідея започаткувати у «Шахтарочці» у зимовий період Резиденцію Святого Миколая виникла два роки тому.

— Коли ми спільно із чоловіком створювали наш заклад, який витриманий у дерев’яному, затишному стилі, мені згадались теплі спогади про дитинство: час різдвяних свят, див та віри у чудеса. Тож виникла ідея з настанням зими започаткувати у «Шахтарочці» Резиденцію Святого Миколая. Її місія проста — дарувати щирі усмішки та приємні емоції від спілкування із Миколаєм, як дорослим так і діткам, — зауважує пані Ольга.

св.Миколай

св.Миколай

св.Миколай

св.Миколай

св.Миколай

св.Миколай

св.Миколай

св.Миколай

І справді зануритися у світ, де панує зимова казка та забути на мить про буденні клопоти, можна та й слід, переступивши поріг Резиденції Святого: тут усе викликає щире захоплення та відчуття свята — атмосфера, неймовірні декорації та дух дива. На величезному дерев’яному столі доброго Чудотворця сотні листів від дітей із побажаннями омріяних дарунків. Та найтеплішим є спілкування: Миколай пригортає до себе кожну дитину, що до нього завітала, сміливих – садить на коліна, розпитує про справи, успіхи та невдачі, дає настанови та радо фотографується із дітками та дорослими. Без дарунків не залишається і сам Миколай – малеча щедро демонструє Святому свої таланти – діти декламують вірші та співають пісні. За такі старання юні гості отримають винагороду – символічні дарунки. А ще можливість посидіти у казкових санях, якими Чудотворець спустився з неба.

— Дітям надзвичайно приємно, коли Миколай називає їх по імені, хвалить за добрі справи та радо з ними бесідує. Після відвідин Резиденції як дорослі, такі і діти виходять у піднесеному настрої, переповнені приємними емоціями та вірою, що Миколай творить дива, — ділиться думками Ольга.

Резиденція Святого Миколая готова радо приймати гостей з 5 по 19 грудня, без вихідних. Не відмовте собі та своїм дітям подарувати зимову казку!

Більше деталей про роботу Резиденції Миколая за тел. 0977771643, а також за адресою: м. Борислав, вул. Потік,5, ресторан «Шахтарочка».

Резиденція працює з 17.00 до 21.00 у будні, та з 14.00 до 21.00 у вихідні дні та 19 грудня.

Вхід до Резиденції у будні дні 70 грн. з дитини, у вихідні та безпосередньо 19 числа 100 грн.

Наталя Зелена

Фото: Вадима Малишева