ГолівудДонька видатної тренерки з Львівщини Олени Шутяк, відома акробатка Ольга Шутяк взяла участь у зйомках нового фільму культового голівудського режисера Тіма Бертона «Дамбо»

Прем’єра якого відбудеться у кінці березня цього року.

Про це повідомляє «F4S», передає ДНК.

«Всі ми знаєм про турнір з акробатики присвячений видатній тренерці Олені Шутяк, який щорічно проходить в приміщені Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи.

Як живуть її рідні?

Знайомтесь донька — Ольга Шутяк& Чемпіонка України з акробатики, виступала за збірну. Після закінчення кар’єри отримала запрошення в Державну циркову студію. Зараз виступає в Duo Trio Essence з яким їздить по цілому світу. Сейшели, Барселона, Берлін, Париж…

Але найцікавіше те, що недавно наша красуня знялась в Англії, у фільмі Тіма Бертона — «Dumbo». Власне це той самий голівудський режисер, який зняв славнозвісного «Бетмена».

Син Олександр закінчує магістратуру в Львівському лісо-технічному університеті.

Їх батько, Володимир Шутяк, родом з Рівного. Неохоче розповідає про себе, натомість небезпідставно гордиться дітьми.

Відразу після закінчення інституту, оженився на Олені та переїхав в Борислав, де працював тренером в ДЮСШ разом з дружиною. У фінансово скрутний для сім’ї час поїхав за кордон, де сім років професійно грав у футбол. Заробив трохи грошей і в 2005 р. відкрив свій бізнес в Бориславі з виготовлення продукції з дерева. Меблі, сходи тощо.

Коли, в 2010 році Олена померла, а Володимир залишився з двома маленькими дітьми, рук не опустив. Навпаки, продовжив займатись улюбленою справою та виховав талановитих дітей!

Доля таких людей надихає та спонукає нас переглянути свої бачення на життя», — розповідають їх земляки.