ДЮСК Спортовець"19 травня 2016 року у плавальному басейні Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» проведено Відкритий турнір з плавання «Перший старт» серед учнів 1 – 2 класів загальноосвітніх шкіл м. Трускавця

Як повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» організатори змагань – Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» та Львівська обласна федерація морського багатоборства і акватлону. Змагання проводились з метою визначення рівня підготовленості юних плавців. Для більшості учасників це був дійсно перший старт та демонстрація освоєння навику з плавання.

У турнірі з плавання взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи м. Дрогобича.

На урочистому відкритті змагань директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович привітав учасників змагань, подякував їм за активну участь у проведені даного заходу та побажав подальших спортивних досягнень. Голова Львівської обласної федерації морського багатоборства і акватлону Андрій Жгута ознайомив юних плавців з програмою змагань та умовами їх проведення.

Серед Трускавецьких плавців найкращих результатів добились вихованці відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»:

І клас: 25 в/с дівчата — 1.Тимошенко Софія, 2.Жгута Олександра, 3. Стефанишин Поліна;

25 в/с юнаки – 1. Кирчей Станіслав, 2. Гавдяк Юрій, 3.Пасічник Василь;

25 н/с дівчата – 1.Тимошенко Софія, 2.Жгута Олександра, 3.Лукавецька Тетяна;

25 н/с юнаки – 1.Кирчей Станіслав, 2.Гавдяк Юрій.

ІІ клас: 50 в/с юнаки – 1.Савенко Назар, 2.Барков Дмитро, 3.Горбовий Дмитро;

50 н/с юнаки – 1.Савенко Назар, 2.Барков Дмитро, 3.Баран Владислав.

Підготували юних призерів тренери ДЮСК»СПОРТОВЕЦЬ» – Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута та Степан Василенко).

Всі призери змагань нагороджені грамотами, а всі учні 1-х класів, які освоїли навик з плавання — іменними сертифікатами «Я вмію плавати».

Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

з навчально-виховної роботи Ігор Гургула