Зручні, практичні, надійні, безпечні, а ще стильні, легкі та з гарною прохідністю – вимог до дитячої коляски може бути багато. З огляду на величезний вибір моделей від різних виробників заплутатися дуже легко. Щоб максимально швидко звузити коло пошуків відповідного варіанта, потрібно визначитися з двома ключовими параметрами – типом коляски та брендом.

Є 4 основних типи транспорту для дітей:

  • «Люльки». Коляски для найменших. В них новонародженим зручно лежати, а батькам – заколисувати їх. Ці конструкції надійно захищають дитину, в них немає чохлів, що знімаються. Вони відрізняються гарною прохідністю та значною глибиною.
  • Трансформери. Можуть бути як «люлькою», так і коляскою для прогулянок. Оснащуються різними знімними чохлами, часто – перекидною ручкою, великими колесами.
 • Прогулянкові. Велика група колясок для подорожей на різні відстані. До неї належать «книжки», «тростини», транспортні системи для встановлення автокрісел. Є максимально прості варіанти, але можна також купити коляски для дітей у Львові зі зручностями для тривалих прогулянок (з капюшоном, каркасною спинкою, чохлом на ніжки, кошиком для речей/покупок).
 • Універсальні. Це конструкції, що складаються з декількох блоків (2 або 3). Наприклад, «люлька» і прогулянковий модуль, або те ж саме, але з додатковим автокріслом.

Коли рішення про конструктивні особливості коляски прийнято, настає час переходити до бренду. Варто звернути увагу на лідерів, які роблять найкращі коляски на думку більшості батьків.

Найкращі бренди колясок для дитини

Найпопулярнішими виробниками транспорту для дітей вважаються:

 • Anex. Польська компанія, яка не пропонує величезний вибір варіантів, але приваблює бездоганною якістю та зручністю. Головна фішка в тому, що виробник не створює весь час нові моделі, а допрацьовує існуючі.
 • Carrello. Висока якість поєднується з доступною ціною. Коляски китайського бренду виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, відповідають стандартам безпеки.
 • Adamex. Польський бренд, який пропонує європейську якість за демократичною ціною. Головні особливості – використання високоякісних матеріалів та інноваційних рішень, цікаві поєднання кольорів.
 • Bair. Якісні та безпечні коляски польського виробництва. Бренд добре відомий своїм асортиментом – можна гарантовано вибрати варіант під будь-які потреби. Базові функції доповнюються сучасними фішками та приємним дизайном.
 • Ninos. Дитячий транспорт від іспанського бренду можна описати однією фразою: найкраще – не означає дороге. Коляски відповідають усім вимогам безпеки та комфорту, вони стильні та постійно вдосконалюються.

Вимогливі та дбайливі батьки отримують найкраще. Щоб зробити правильний вибір, потрібно порівняти кілька моделей колясок та вибрати серед них оптимальний варіант.