новини дрогобиччини - АТО4 вересня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань надання допомоги сім’ям учасників АТО та загиблих на сході військових

Заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук доповіла про завдання, які ставилися під час відповідної наради, яка проходила вчора в облдержадміністрації.

Йдеться, зокрема, про максимальну підтримку захисників нашої Вітчизни та їхніх рідних. Обговорювалися питання надання при потребі житла, виділення земельних ділянок, матеріальної допомоги тощо.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який проводив нараду, дав доручення управлінню архітектури, управлінню Держземагентства, фінансовому управлінню та управлінню праці та соціального захисту населення спільно з районною радою, сільськими, селищними головами опрацювати механізм та шляхи надання нашим військовим і їхнім родинам посильної допомоги. При цьому Степан Рудницький наголосив, що все повинно відбуватися максимально прозоро та ефективно, без бюрократичних перепон, щоб люди відчули справжню підтримку та розуміння від влади, а не байдужість чиновників і порожні лозунги.