новини ДрогобичаПонад місяць тому з ініціативи заступника генерального директора ВАТ «НПК-Галичина» Олени Жуковської (на фото) організовано муніципальну дружину для підсилення патрулювання міста

У вільний від роботи час майже 50 працівників підприємства виходять на нічне чергування для підсилення 15 патрульних маршрутів міліції. Тоді не до сну і духовному натхненнику цієї ідеї, позаяк і вона хоче відчути патрульну атмосферу, щоби предметно говорити на цю тему. Цей захід має і стратегічну мету: запобігти проникненню у місто диверсантів, які на випадок широкомасштабної інтервенції з боку Росії, цілком ймовірно, можуть нашкодити як місту, так і підприємству.

Уродженка Івано-Франківська, за тендітними плечами якої дві вищі освіти з економічної проблематики і нафтопереробки, усвідомлює християнські традиції Галичини, тому й запросила священика о.Мирослава Соболту для молитовної посвяти дружини. Чимало люду зібралося біля заводської каплички. У шерензі, у муніципальних куртках, вишикувалися добровільні охоронці спокою міста. Буквально у декількох реченнях значимість цього заходу окреслила заступник генерального директора ВАТ «НПК-Галичина» Олена Жуковська, відкинувши розлогу промову з метою економії дорогоцінного часу. Адже всі заводчани обізнані із патріотичною місією своїх колег.

Коли о.Мирослав Соболта приступив до Богослужіння, то враз став накрапати дрібний дощик, немовби небеса солідарувалися із землею і в такий спосіб підкреслювали важливість та значимість цієї справи. Зрештою після молитви і освячення о.Мирослав зазначив, що добрий приклад подали заводчани. І що цей почин застереже від багатьох несподіванок. А згуртованість і дух нації здатні подолати будь-які виклики агресора.

Володимир ТУРМИC