Invictus Games20-27 жовтня 2018 року в місті Сідней (Австралія) відбудуться чергові Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games) для поранених військовиків

Збірна команди України вдруге

візьме участь у таких міжнародних змаганнях. Очікується, що до складу національної збірної команди України увійдуть 15 осіб.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених-2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також представники добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій або в ході миротворчих операцій за участю України.

Метою спортивних тренувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати свої можливості в різних спортивних дисциплінах за програмою Ігор Нескорених за підтримки фахових тренерів та лікарів й прийняття рішення щодо особистої участі у національних Іграх Нескорених.

Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спеціально адаптованих спортивних дисциплінах: легка атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт-шосе.

Воїнам, які виявлять бажання взяти участь у Всесвітніх Іграх Нескорених-2018 необхідно заповнити особисті заявки на офіційному сайті INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 

Наголошуємо, що збір заявок триватиме ДО 25 ЛЮТОГО 2018 РОКУ.

Згідно графіку відбору до Національної збірної Ігор Нескорених-2018 спортивне тестування у місті Львові відбудеться 10 березня 2018 року.

Національний етап Ігор Нескорених у м. Києві відбудуться 12-13 травня 2018 року.

Офіційне оголошення складу національної збірної команди України для участі і Іграх Нескорених-2018 призначено на 1 червня 2018 року.