переохолодженняЗа два дні від переохолодження на Львівщині померли четверо людей

За минулу добу на Львівщині від переохолодження померли троє осіб. На Дрогобиччинідвоє людей померли від переохолодження у вівторок, 16 січня, ще один чоловік – у понеділок. Тіло ще одного чоловіка, який помер, за попередньою причиною від переохолодження, виявили 16 січня на Самбірщині. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту ЛОДА.

У вівторок, 16 січня, о 09:50 надійшло повідомлення, що 15 січня в с. Опака Дрогобицького району на вулиці без ознак життя виявлено тіло місцевого жителя. За попередньою інформацією, 25-річний місцевий мешканець помер від переохолодження.

Ще одне повідомлення про нещасний випадок надійшло у вівторок о 13:00. О 09:25 в с. Рихтичі, що в Дрогобицькому районі, на вулиці було виявлено тіло 60-річного місцевого жителя. Ознак насильницької смерті на тілі не виявлено. Ймовірна причина смерті – переохолодження.

О 13:45 надійшло повідомлення, що в м. Дрогобич по вул. В. Великого було виявлено тіло жінки без ознак насильницької смерті. Наразі особу загиблої встановлюють. Ймовірна причина смерті – переохолодження.

О 21:40 надійшло повідомлення, що в с. Угерсько Самбірського району, на вулиці в районі парку було виявлено тіло 43-річного місцевого жителя. На тілі загиблого ознак насильницької смерті не виявлено. Ймовірна причина смерті – переохолодження.