ВакцинаціяБагато хто розмірковує сьогодні: вакцинуватись від грипу чи ні? Чи вакцинувати свою дитину?

Я вакцинувався, раджу і Вам)

Поясню чому:
Вакцинуватися можна і необхідно протягом всього сезону грипу: з жовтня по березень. Це — найбільш ефективна профілактика.

Особливо важливо зробити вакцину групам ризику: дітям, вагітним та молодим мамам, людям старшим за 65 років, тим, в кого ослаблений імунітет,

людям з онкологічними, хронічними та неврологічними захворюваннями, людям з надмірною вагою. А ще — вчителям, вихователям,медичним працівникам і т.д.

Вакцина проти грипу не входить до календаря щеплень в Україні, відтак, не закуповується за державний кошт. Та цього року для лікарень більшості областей вакцину від грипу придбали за кошти місцевих бюджетів. Так її небагато і закупили її для основних груп ризику. Дізнатися про можливість безкоштовної вакцинації можна відповідно у департаментах охорони здоров’я в регіонах. Також вакцину можна придбати і самостійно. Я так і зробив:)

Давайте ставитись відповідально до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей. Вакцинуємось. Це єдина дієва профілактика, ефективність якої визнана у всьому світі!

Джерело: FB Роман Ілик