"пірнаючий" циклонПотужна хмарність циклону з північного заходу Європи стрімко наближається до України

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталка Діденко.

«Такий тип переміщення синоптики називають «пірнаючий циклон»… Це не коли циклон виринає з Балкан чи Італії, тобто, з південного заходу, а коли він «пірнає» в Україну з північного-заходу Європи», — пояснила вона.

На одній з представлених карт показаний прогноз стану циклону «на найближчу ніч. Видно, що його центр (знаходиться) практично над Києвом». «І третя карта — прогноз опадів. Дощ — синій, сніг – бузковий», — йдеться в тексті.

"пірнаючий" циклон

"пірнаючий" циклон

Згідно представленої інформації, 12 грудня, в Україні очікується ускладнення погодних умов-дощ з переходом в мокрий сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу та штормові пориви вітру.

Відзначається, що дощ перейде в сніг завдяки похолодання, яке охопить переважно північ, захід і центр країни. У Києві також знову очікуються дощ з переходом у сніг, сильний поривчастий вітер і похолодання.

«Похолодання поки буде незначним, у вівторок морози посиляться. А опади почнуться вже сьогодні. Підготуйте голову до зміни погоди. «Пірнаючий» циклон вже в дорозі», — додала Діденко.

"пірнаючий" циклон