турнір в Трускавці8-10 грудня у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проведено традиційний турнір з боксу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н.

Цього року змагання проводились під гаслом «За мир та єдність України». До Трускавця завітала рекордна кількість учасників – 120 чоловік (18 команд) з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Черкаської та Запорізької областей України.

Організатори змагань – федерація боксу Львівщини (голова федерації Богдан Бурда), відділ освіти (завідувач Орест Лобик), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради (завідувач Роман Коваль) та ДЮСК «Спортовець». Обслуговувала змагання суддівська бригада федерації боксу Львівщини. Головний суддя – заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, суддя всесвітньої категорії Петро Яцик (м. Стрий).

Відкривав змагання директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Розпочались змагання з рівняння на Прапор та виконання Гімну України. На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, головний суддя Петро Яцик та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.

Серед трускавецьких боксерів найкращих результатів добились вихованці відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренер ДЮСК Назар Мінів):

— І місце – Стахнів Максим (вагова категорія 52 кг);

— ІІ місце – Саприкін Святослав (вагова категорія 33 кг);

— ІІІ місце – Кривко Тарас (вагова категорія 43 кг).

Всі призери традиційного юнацького турніру з боксу «За мир та єдність України» були нагороджені грамотами, медалями та статуетками ДЮСК «Спортовець» та відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»