новини ДрогобичаПрибираючи в себе і таким чином готуючись до Великодніх свят, вахлак на автомобілі ЗІЛ № 24-0.. АМ вивіз сміття в кінець вулиці Б.Хмельницького і висипав його прямісінько на дорогу.

Ми свідомо не до кінця прописуємо номер так званого «господаря», так як саме фото, на якому видно, що саме з цієї машини висипали сміття нам не надіслали.

Та хочеться зараз не вдаватися в деталі , а подивитись на цю ситуацію трохи ширше. А якщо розглядати її в такому контексті, то диву даєшся нашим людиськам, інакше їх назвати не повертається язик.

Ми впевнено і агресивно підбираємо епітети нашим владоможцям виказуючи їм свою зневагу і презирство за їхнє сволочне ставлення до людей, ми не вибираємо слів сидячи в себе на кухнях і патякаючи направо і наліво про падлюк при владі і ненажерливих олігархів, ми найкраще знаємо, як потрібно зробити і що потрібно міняти тій сволоті в Києві, та й на місцях, зате вмудряємось …рати в себе під носом.

Ваш скромний дописувач має не мало друзів, які живуть зараз за межами України і в один голос твердять, що гірше сусіда за земляка українця, немає. Невже вислів «здохла корова в мене, нехай здохне і в сусіда» це не дурний жарт придуманий «москаліма», а гірка, гірка правда.

Допоки кожен з нас не почне думати про більше, ніж тільки про свою шкіру, ладу в нас не буде. І з твердженням, що риба гниє з голови можна посперечатися. Ось такий вахлак, який просто взяв і загадив шмат дороги, завтра піде в керовніки і буде гадити вже крупніше. Як це не прикро, але таких випадків у повсякденному нашому житті маса, що давно повинно було б насторожити розумну людину.

Дбайте панове не тільки за себе і свою шкіру… бо інакше бути нам в лайні по самі вуха.

 

К’отермак