Одеса кримінальнаВ Одесі напали на знімальну групу «Сьомого телеканалу»

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на «Думская. net» яка посилається на повідомлення редакції ЗМІ.

Інцидент стався біля офісу каналу на Старопортофранківській вулиці. Внаслідок нападу вогнепальне поранення отримав журналіст.

«Його врятувала куртка і картеч не потрапила по життєво важливих органах. У операторів — розбиті обличчя», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що нападники приїхали на «Хонді» темно-сірого кольору з номером ВН4152НВ та під час нападу використали помпову рушницю і травматичні пістолети. Окрім того кореспондента та двох операторів побили.

Постраждалих госпіталізовано.

Одеса кримінальнаЗа даними телеканалу, у одного оператора перелом стінки гайморової пазухи, у другого — перелом носа і попередньо струс мозку, а у журналіста — кульові поранення голови і спини.

Як повідомив гендиректор «7 канала» Михайло Малишев в ефірі телеканалу 112, до будівлі, де розміщено канал, прибули невідомі та попросили покликати одного з операторів — Дмитра Бондаренка та вели з ним розмову, в ході якої завдали йому удару в обличчя.
За словами Малишева, разом з цим від нападників пролунала фраза «Нема чого тут розбиратися, діставай помпу». Один з чоловіків дістав з машини, на якій нападники прибули, помпову рушницю і відкрив вогонь по журналістах.

Наразі, за повідомленням управління поліції, у місті запроваджено план «Перехоплення».