Дрогобицька ОДПІУ Дрогобичі та Стебнику протягом першого кварталу Пенсійному фонду України заборгували 3 021,2 тис. грн.

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на начальника Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Любов Яневич.

За її словами, найбільшу заборгованість – 559,3 тис. грн – має ПАТ СГХП «Полімінерал». ДП «Кераміка» ТзОВ «Металімпекс» заборгували  Пенсійному фонду майже 373 тис. грн, ДП ДУМБ ВАТ «Прикарпатбуд» – 279,4 тис. грн, підприємство ДВК-40 – 241,4 тис. грн. У списку боржників – 18 суб’єктів господарювання.

«Сім підприємств-боржників, які заборгували 1 171 тис. грн перебувають у різних стадіях банкрутства, – розповіла Л. Яневич. – Це – ТзОВ «Універсал», ДП «Буджитлосервіс», НВ ЗАТ «Плесо», ВАТ «Галол», ДП «Кераміка» ТзОВ «Металімпекс», ТзОВ «Дія», ПАТ «Дрогобицький автокрановий завод».

Впродовж трьох місяців управління Пенсійного фонду подало 34 позовні заяви до Львівського обласного адміністративного суду про стягнення заборгованості з платників, що порушують порядок сплати коштів до Пенсійного фонду на загальну суму 832 тис. грн. Управління також скерувало листи до виконавчих комітетів Дрогобицької і Стебницької міських рад, в яких просить закласти в бюджетах кошти на погашення боргу 8 житлово-комунальних підприємств та установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на загальну суму 345 тис. грн.