ерефія банкротМосковія наближається до даної технологічної катастрофи, яка вже накривала частини промислового потенціалу ерефії

Стало відомо про цілу серію банкрутств промислових гігантів

мокшанської економіки, які були побудовані в СРСР і за 30 останніх років повністю виробили свій ресурс. Підприємства важкої промисловості і військово-промислового комплексу деградували, розвалюються і зникають на очах.

На це звернули увагу користувачі Мережі, пророкуючи мордору важкі проблеми вже в самий найближчий час. Один з користувачів звернув увагу на проблеми поста на тему проблем Південно-Уральського машинобудівного заводу в Орську, де голодні люди вийшли на вулиці — на підприємстві перестали платити зарплату. Однак аналіз ширшої картини вразив соціальні мережі.

«ВСІ залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах. А нових немає і не намічається … Все це відбувається ну дуже вчасно. Якраз до вичерпання халявних запасів викопних ресурсів …» — пишуть мокші.

При цьому список збанкрутілих ерефійських підприємств в місті вражає кількістю. Аналогічна ситуація загрожує всій ерефії.