ремонтиДо 930-річчня з Дня Дрогобича, як і було обіцяно комунальниками, завершено частину ремонтних робіт центральних фасадів міста

Як наслідок – будинки па площі Ринок причепурилися та оновили свій вигляд.

Як інформує ДНК з посиланням на Департамент міського господарства, за сприятливих погодніх умов, в найближчі дні розпочнуть фарбувати дахи цих будівель. Відтак приступлять до оновлення решти фасадів у центральній частині міста. На продовженні ремонтних робіт наголосив і міський голова Дрогобича Тарас Кучма,  під час святкувань уродин міста.

Ремонт решти фасадів на площі Ринок – це наш обов’язок, адже це головне обличчя міста. Тим паче до Дрогобича приїжджають не лише почесні гості, делегацій, а й численні туристичні групи. Самі дрогобичани, які вболівають за своє місто, теж хочуть бачити його яскравим та оновленим, – зазначив Тарас Кучма.

ремонти

Ідея оновити зовнішній вигляд будинків виникла після капітальної реконструкції площі Ринок та замощення її бруківкою. Старі фасади не личили до оновленої площі.

Роботи над оновленням фасадів на площі розпочались ще влітку, після того, як відділ архітектури та містобудування напрацював відповідний проект. Було оновлено та пофарбовано фасади двох будинків. Відтак у вересні розпочали роботи над ще двома фасадами. Їх ми завершили до Дня міста. Загалом проект передбачає оновлення фасадів та дахів. Тому після дня міста буде продовжено роботу із фарбування дахів цих будівель, – прокоментував директор Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак.

ремонти

Відповідно до погодженого плану, фасади та дахи будинків на площі Ринок фарбують у теплі пастельні кольори.