«Дитинство не втрачай» – під таким гаслом 14 червня стартувала програма літнього дозвілля для дітей Дрогобицької громади в час канікул

Першою локацією для проведення активного заходу стало село Снятинка. В розважально-пізнавальну програму для дітей було включено «Веселі старти», передає ДНК.

Свою вправність і швидкість учасники демонстрували у різноманітних естафетах та змаганнях. Дітвора відчайдушно боролася за перемогу в кожному із активних конкурсів.

Під час змагань діти продемонстрували як уміють гідно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявляти згуртованість, самостійність, дружбу та взаємодопомогу. Команда переможців виборола приз для Народного дому – філії села Снятинка.

По завершенню активностей керівниця Молодіжного центру «Під КОЦом» Анна Лукʼянчук усім бажаючим нанесла патріотичний аквагрим. А також на дітей чекало частування із солодощів.

Активні ігри із дітворою громади відбуватимуться і в інших населених пунктах Дрогобицької ТГ.

Додамо, до активностей дітвори долучився Молодіжний центр “Під КОЦом” (керівник Анна Лукʼянчук) Дрогобицького культурно-освітнього центру ім. І. Франка (керівник Марія Супрун) спільно з Управлінням культури та розвитку туризму (Центр культури та мистецтв «Каменяр» та Дрогобицька центральна бібліотечна система). Установи спільно реалізовують проєкт цікавого дозвілля для  молоді в селах Дрогобицької громади у період літніх канікул. Їхню ідею підтримали ГО Радехівський Центр “Молодіжні ініціативи” (керівник Ірина Мазурчак) та Європейський молодіжний фонд Ради Європи.