Негода на Дрогобиччині повалила дерева та обірвала кілька ліній електропередач

Рясні зливи, які в ці вихідні пройшли на Дрогобиччині внесли свої корективи у життя Дрогобича та територіальної громади. Так, через погіршення погодних умов 22-23 червня на Дрогобиччині доводилось ліквідовувати незначні наслідки негоди.

Зокрема, як поінформував 26 червня на понеділковій апаратній нараді керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР Ігор Юзьв’як – цими вихідними через шквальний вітер та зливи було повалено низку дерев у населених пунктах Дрогобицької громади.

Зокрема, у селах – Лішня, Рихтичі, Болехівці, Нагуєвичі. Подекуди негода пообривала лінії електропередач. Впало кілька дерев і у Дрогобичі – на вулиці Стрийській, Бориславській та Сахарова.

Завдяки злагодженій роботі комунальників, надзвичайників Другого центру швидкого реагування та працівників електромережі – наслідки негоди по місту та територіальній громаді швидко були ліквідовані. Проблем на сьогодні немає жодних, – зазначив Ігор Юзьвяк.

Що стосується підтоплень приватних господарств чи житлових будинків – то за словами Ігоря Юзьв’яка –  глобальних проблем не зафіксовано. У Нагуєвичах була критична ситуація із одним потічком, який у час потужних злив виходить з берегів.

У Дрогобичі через негоду відбулось протікання даху в дрогобицькій дошкільній установі №19 та №30. Також підтікань зазнала покрівля Стебницької міської лікарні.