23 червня на площі Ринок відбувся благодійний фестиваль бойових мистецтв в рамках проекту “Ми обираємо спорт”

Як інформує ДНК, фестиваль приурочений до відзначення Міжнародного Олімпійського Дня.

Фестиваль згуртував близько 100 спортсменів з різних видів спорту, серед яких   наймолодші категорії, а також і дорослі спортсмени.

На відкритті фестивалю всіх присутніх привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик. Останній зазначив, що попри війну дрогобицькі спортсмени інтенсивно тренуються та виборюють перемоги на різноманітних змаганнях та Міжнародних чемпіонатах.

Радий вітати всіх сьогодні на масштабному Фестивалі бойових мистецтв. Бачу щасливі обличчя юних спортсменів і розумію, як ви чекали сьогоднішнього дня та ретельно готувались. Адже спорт – це завжди велика праця і підготовка. Це величезне терпіння, яке потрібне і обов’язково знадобиться вам у житті. Хочу подякувати тренерам і вашим батькам – ви підтримуєте найцінніше – нашу молодь та їхні спортивні уподобання. Адже їхні здобутки – прославляють наше місто та нашу Україну на світовій арені. Тому бажаю усім вдалих виступів і нових перемог, – зазначив Юрій Кушлик.

Також під час відкриття фестивалю своїми виступами усіх присутніх потішили маленькі акробати групи спортивної акробатики, що займаються на базі СОЦ “Еней”, тренер Юлія Пилип.

Загалом, у фестивалі прийняло участь 7 команд: спортивно-оздоровчий центр “Еней”, команда спортсменів ФСТ “Спартак” з вільної боротьби, спортивний клуб “Антей”, спортивні клуби “Боривітер”, “Булат” з карате кіокушинкай, Федерація ушу Львівської області, бійцівський клуб “Колізей”, спортивний клуб “Патріот”.

Так як захід був благочинний – в ході фестивалю було зібрано кошти на суму 3 227 грн., які будуть передані для потреб 67 Окремого батальйону Дрогобицької територіальної оборони імені Петра Сагайдачного.

Кожен вид спорту показав свою майстерність та продемонстрував високий рівень підготовленості. В кінці фестивалю відбувся спортивній батл між клубами на приз глядацьких симпатій.  Усі клуби були нагороджені пам’ятними кубками від відділу з питань фізичної культури та спорту ДМР.

Слід зазначити, що наші Дрогобицькі спортсмени беруть участь не тільки у змаганнях Всеукраїнського рівня, а також в складі збірних національних команд змагаються на Чемпіонатах Європи та Світу, де займають призові місця, прославляючи нашу громаду та нашу країну.