На вулиці Володимира Великого у Дрогобичі розміщують додаткові МАФи

Станом на сьогоднішній день розпочато роботи на двох земельних ділянках, зі сторони вулиці Пилипа Орлика. Власники викупили їх на відкритому аукціоні та станом на зараз мають всі погодження на розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності, передає ДНК.

В січні 2023 року управлінням майна громади було проведено відкриті електронні торги на майданчику Prozorro з продажу семи земельних ділянок, площею 29 м2 кожна, біля перехрестя вулиць Володимира Великого та Пилипа Орлика.

Електронні аукціони з продажу чи оренди землі проводяться відкрито на майданчику Prozorro, що дає можливість всім бажаючим брати участь у торгах. Також це дає змогу залучати до бюджету міста додаткові кошти, адже процедура торгів передбачає підвищення ставок учасниками.

Що стосується аукціону з продажу вищезгаданих земельних ділянок, то бюджет міста отримав майже 4 мільйони гривень.

Як повідомили в управлінні майна громади, стартова вартість всіх ділянок на момент оголошення торгів становила 504 тисячі гривень, відповідно до проведеної нормативно-грошової оцінки землі. Продаж землі шляхом аукціону в рази підвищив вартість ділянок, завдяки чому місцевий бюджет отримав майже 4 мільйони гривень.

Цільове призначення землі передбачає будівництво та обслуговування будівель торгівлі.

Станом на сьогоднішній день розпочато роботи з встановлення двох МАФів, розміщених найближче до вулиці Пилипа Орлика. Дві земельні ділянки під ними були продані на вищезгаданому відкритому аукціоні за 1,5 та 1,1 мільйони гривень.

Відповідно до затвердженої схеми та з дотриманням державно-будівельних норм та обмежень, тимчасові споруди будуть розміщені в другий ряд, примикаючи тильною стороною до вже існуючих МАФів. Аналогічно в подальшому будуть розміщені наступні тимчасові споруди в цьому ряду.

Мешканці, які здійснювали тут несанкціоновану торгівлю та бажають отримати відповідні погодження на здійснення торгівлі в передбаченому законом порядку, можуть звернутись з відповідною заявою до міської ради.