Сучасні інтер’єри потребують неординарних рішень для ефектного освітлення простору. Витончені плафони та діоди на багаторівневих стелях витісняють громіздкі неестетичні люстри. При продуманому підході у приміщенні не залишиться темних куточків, навіть без настільних ламп та торшерів, а витрати на електрику знизяться. Світлодіоди екологічні та довговічні, можуть бути у формі звичайних ламп, люстр, світильників, бра, спотів, стрічок.

Світлодіодні освітлювальні пристрої можна використовувати для освітлення та декоративного підсвічування практично будь-яких приміщень.

Особливу увагу варто приділити LED-стрічці – її можливості просто безмежні! Ось тільки кілька прикладів на що здатне це універсальне джерело освітлення:

  • Затінити окремі елементи інтер’єру або висвітлити та привернути до них максимум уваги;
  • Зонувати простір, виділивши функціональні зони, що є особливо актуальним для відкритих просторів;
  • Організувати м’яке світло біля ліжка, задника м’яких меблів, вбудованої техніки;
  • Задати бажаний відтінок підсвічування залежно від часу доби, настрою, сценарію, а також настроїти порядок зміни кольорів, як вручну, так і автоматично;
  • Реалізувати різні світлові сценарії на багаторівневій стелі або підсвітити периметр кімнати, використовуючи LED плінтус.

У сучасному інтер’єрі обов’язково передбачене багаторівневе освітлення, яке поділяється на верхнє, середнє та нижнє світло.

Світлові прилади верхнього світла встановлюються на стелі, ефективно висвітлюючи весь простір.

Функціональне та акцентне середнє світло створюється за допомогою джерел освітлення, встановлених вище рівня очей людини у положення “сидячи”.

Нижнє світло – алюмінієвий плінтус з підсвіткою – повсюдно використовують у комерційних приміщеннях – готелях, ресторанах, шоу-румах. У житлових просторах таке рішення також поступово набирає популярності. ЛЕД плінтус задає особливу атмосферу всьому інтер’єру та служить оригінальним нічником у темну пору доби. Грамотний світловий сценарій вигідно підкреслить стиль інтер’єру та зробить життя комфортнішим.

Більше корисної інформації про сучасні алюмінієві плінтуси з підсвіткою ви зможете знайти на сайті https://alucreator.com.ua/ua/!