Дрогобич - організація пластЗ початку свого існування, Національна Скаутська Організація України – Пласт, брала активну участь в суспільному житті

Отож не дивно, що й сьогодні пластуни не можуть сидіти склавши руки, адже стан у країні спонукає до активних дій.

Саме тому 28 лютого та 1 березня в Дрогобичі було організовано пластовий ярмарок, що розташувався на головній площі міста поблизу ратуші. Основною метою ярмарку було зібрати кошти для допомоги пластунам-військовикам, що відважно боряться на Сході, даючи українському народу впевненість у завтрашньому дні.

Увагу міщан привертала яскравість і патріотична тематика прикрас, зроблених власноруч; запах печива, спеченого пластунками; і також аромат теплого чаю, яким кожен охочий міг зігрітися. Перехожих приваблювали українські забави та ігри, патріотичний боді-арт і фотовиставка. Крім цього, усі бажаючі могли придбати листівку й написати листа військовим, у якому мали змогу висловити щиру подяку нашим героям, що не зважаючи на холод і голод, ризикують життям заради мирного майбутнього свого народу.

Ярмарок був надзвичайно успішним, адже вдалось зібрати 3 829 гривень,а також 1,2 євро. Дані кошти вже перераховано у фонд пластунів-військовиків. Дякуємо головному організатору Галині Николин, а також усім небайдужим, що змогли долучитись у допомозі воїнам АТО.

Автор статті – Ірина Лесишин