ОскарНа масштабні розваги перетворився День захисту дітей для найменших жителів Львівської області

Протягом дня Всеукраїнський соціальний проект «Сімейні Вікенди»
спільно із розважально-оздоровчим комплексом «Оскар» розважав усіх діток, які
з’їхалися до Трускавця у цей день.

Та головними гостями свята були 600 діток, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, на святі побували дітки-сироти, інтернат-вихованці, дітки з малозабезпечених сімей, дітки бійців та загиблих в АТО, дітки Героїв Небесної Сотні.

«До нас звернувся соціальний проект «Сімейні Вікенди», який організовує благодійні заходи по всій Україні, з пропозицією влаштувати до Дня захисту дітей благодійне свято. Оскільки ми соціально відповідальний бізнес і часто долучаємося до подібних заходів, ми звісно погодилися стати головними партнерами свята і прийняти у себе діток із соціальнонезахищеної верстви населення. Зі свого боку керівництво дельфінарію звернулося до Гарнізонного храму Свв. Апп. Петра і Павла, який опікується великою кількістю сиротинців, інтернат-школами, до соціального проекту «Мій тато захищає Україну», що був створений за підтримки Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації, ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», до Трускавецької міської ради з проханням посприяти нам у святі і зібрати потребуючих діток. Тому на нашому святі 1 червня була присутня велика кількість як діток зі звичайних сімей, так і особливих діток, які приїхали зі всіх куточків Львівщини. Власне у цей день вони найбільше потребували нашої підтримки, любові та турботи», — розповідає керівник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ РОК «Оскар».

Грандіозне свято проходило на майданчику перед дельфінарієм. У цей день «Сімейні Вікенди» безкоштовно розважали усіх діток без виключення. Малеча, яка об’єдналася у велику Родину, спершу переглянула святковий концерт, під час якого виступали талановиті діти Трускавця. Долучилася до різноманітних майстер-класів, на яких робили годівнички,
помпони у вигляді дельфінів, привітальні листівки, розмальовували дельфінчиків. Також вони спільно робили панно дружби із сердечок, на яких писали свої мрії. А ще розважалися з аніматорами, героями Льодовикового періоду та з принцесами WinX, долучилися до мильного шоу, розмальовували собі обличчя, брали участь у квестах, конкурсах, розіграшах та вигравали подарунки від дельфінарію. Зокрема, потребуючі дітки отримали у подарунок фото з дельфінами, кульки, розмальовки, ручки, магнітики, і солодощі.Після насиченої розважальної програми маленькі українці пішли на шоу-виступи чорноморських дельфінів та морських котиків за черговою дозою задоволення й позитиву.
Діти настільки раділи виступам мешканців дельфінарію, що аж пищали від радості і підскакували на місцях. Цих 600 потребуючих діток переглядали виставу на безкоштовній основі.

«Ми приїхали до Трускавця із Львова на безкоштовне запрошення організаторів заходу. Я представляю Центр опіки, що працює із дітьми які опинилися у скрутних життєвих обставинах (втратили батьків – ред.), не лише зі Львова, а всієї Львівської області. Сьогодні ми привезли 280 діток – це для них організоване свято, з нагоди Дня захисту
дитини. Від чого ми їх захищаємо? Дорослі дуже часто винні, що діти страждають. Але ми не повинні забувати, що на нас лежить відповідальність за таких дітей. Ми дорослі – маємо звернути увагу на те, щоб не допускати подібних речей. Ми приїхали до Трускавця на цілий день і у нас передбачена насичена програма. І ця програма розпочалася з дельфінарію.

Діти отримали неймовірне задоволення, позитивні емоції як від розважальної програми, так і від шоу з дельфінами, та ще й на додачу отримали від організаторів свята чудові подарунки. Наші діти щасливі і ми щасливі, тому дякуємо керівництву дельфінарію, що запросили нас і організували дуже гарне свято. Цей день запам’ятається нам на довго», —
зазначив голова центру опіки сиріт, священик Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ Роман Прокопець.

«До мене підходили і дзвонили зі словами вдячності керівники груп різних силових структур – демобілізованих, пожежників, прикордонників, прокуратури, Національної гвардії, СБУ, поліції, з Асоціації спілки учасників АТО Львівщини, тощо. Усі вони розповіли, що це було неймовірне свято. Діти задоволені, вони отримали багато позитиву, а це прекрасно. Бо цих дітей розрадили, вони на день забули про свої переживання – хтось за батьків, які на даний момент перебувають в зоні бойових дій, хтось відволікся від втрати одного з батьків…Їм потрібна була ця підтримка і турбота. Діти залишилися під враженнями», — додала керівник соціального проекту «Мій тато захищає Україну» Уляна Флишко.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ