інвестиції в БориславЗа попередніми планами, на фабриці працюватимуть кілька сотень робітників. Заробітну плату їм обіцяють від чотирьох тисяч гривень

Як повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на ZAXID.net У Борислав прийдуть бельгійські інвестиції. У місті збудують меблеву фабрику, в будівництво якої інвестор планує вкласти шість мільйонів євро. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Cинютка у четвер, 26 травня, під час відкриття форуму AGROPORT West 2016, передає прес-служба ОДА.

За його словами, перемовини з керівництвом бельгійської компанії «Hima» тривали понад півроку. Сьогодні обидві сторони досягли певних домовленостей.

За попередніми планами, на фабриці працюватимуть кілька сотень робітників. Заробітну плату їм обіцяють від чотирьох тисяч гривень.

HIMA – бельгійська компанія, що займається виробництвом м’яких меблів. Основна фабрика розташована в Бельгії. Продукція продається переважно в Західній Європі через власні брендові магазини в Бельгії та Франції та через торгові мережі по всій Європі.