Парк БориславаУ міському парку продовжуються роботи з відновлення його діяльності

Зусиллями невеликої групи ентузіастів та працівників установи завершено ремонт даху над літньої сценою, яка у парковому сезоні наступного року має усі шанси стати місцем проведення усіх відпочинкових заходів. У центральній частині парку встановлять нові лавочки та по цілому парку поставлять сміттєві урни. У плани також вписали і побажання мешканців стосовно алеї сакур, саджанці для якої уже знайшли. Окрім літньої сцени та суттєвого оновлення території, у міському «Парку культури та відпочинку» незабаром з’явиться також нова ланцюгова карусель «Веселка 12-4 М». Обладнання нового атракціону, після ретельних перевірок надійності роботи механічної та електричної частин, уже привезли до Борислава.

Директор міського парку Ігор Саган розповідає, що карусель виготовлена київською фірмою «Меga Ball» і буде встановлена на центральній парковій алеї. Атракціон був придбаний за кошти міського бюджету при сприянні міського голови Борислава Ігоря Яворського.
Наразі це перший дитячий атракціон, який з’явиться у міському парку і, на переконання директора, суттєво оживить його роботу.

– Ми хочемо, – наголошує Ігор Саган, – щоб людям у нас було цікаво, зручно і комфортно. Щоб вони приходили у міський парк із задоволенням і могли тут по-справжньому відпочити та набратися позитивної енергії.

А ще директор міського парку говорить, що він завжди відкритий до нових ідей та пропозицій. За його твердженням, відновлення роботи міського парку – проект загальноміський і глобальний. Тому в нього потрібно потрошки долучати все більше ідей мешканців Борислава.

– На початках – зазначає пан Ігор, – ми думали, що до відродження парку долучаться активісти, представники громадської думки. Але, на жаль, в критиці вони є, а при конструктивних ідеях і пропозиціях проявляють себе не надто активно. Хотілося би бачити більшу активність мешканців міста. Ми облаштовуємо громадський відпочинковий простір у центральній частині Борислава, тому хотілося би отримати його бачення безпосередньо з уст його мешканців, щоб відразу облаштовувати відпочинковий простір під їхні потреби.

Джерело: Нафтовик Борислава