Завод «РЕМА»У четвер, 23 листопада, на Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА»

Повідомиляє ДНК з посилання на прес-службу ЛОДА.

Cьогодні загальна кількість працівників на підприємстві – 187 осіб із середньомісячною заробітною платою 10,5 тис. грн. Серед довгострокових партнерів і замовників заводу – провідні підприємства та дочірні компанії «Укртрансгаз», «Укргазвидобування», «Укрнафта», «Укравтогаз» та інші.

Одним із основних видів діяльності підприємства є виробництво запчастин до поршневих газомотокомпресорів, які використовуються на підприємствах з видобутку,

транспортування та переробки газу в Україні, країнах СНД та Східної Європи.

На сьогодні в Україні завод є одним із провідних виробників широкого спектру запчастин до верстатів-гойдалок, які застосовуються для приводу штангових насосів, які використовують для нафтових свердловин. Також тут виготовляють запчастини для автомобільного та залізничного транспорту, трамваїв. Окрім того, «Бориславський завод «РЕМА» продовжує розробляти і виробляти нові види медичного обладнання.

«Сьогодні на Львівщині ми отримали новий подих і у регіональному розумінні відновлення промислового виробництва. Те, що зроблено вашими руками, заслуговує і подяки, і впевненості у завтрашньому дні, а також довіри до держави, адже більше 41 млн інвестицій, вкладені у це підприємство», – зазначив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

За словами голови правління підприємства Василя Німаса, продукція заводу постачається в Прибалтику, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Румунію, Болгарію.

До слова, підприємство розпочало роботу у 1988 році, коли в м. Борислав був введений в експлуатацію завод із виробництва радіоелектронної медичної апаратури.