відзнака ПрезидентаПрезидент особисто відзначив успіх Дрогобича у сфері відкритості, прозорості та впровадженні е-врядування, — Тарас Кучма про зустріч з Петром Порошенком

У суботу, 23 лютого, у Львові відбулося засідання Ради

регіонального розвитку області за участі керівництва держави.

Участь у засіданні взяв також міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Як повідомив Тарас Кучма, у ході заходу йому вдалося поспілкуватися з керівниками ЛОДА та ЛОР — Олегом Синюткою та Олександром Ганущином, Першим віце-прем’єр-міністром України — Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, Віце-прем’єр-міністром — Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Генадієм Зубком та Президентом України Петром Порошенком.

відзнака Президента

«Під час презентації першим особам держави реалізованих та перспективних проектів у Дрогобичі Президент особисто відзначив успіх Дрогобича у сфері відкритості, прозорості та впровадженні е-врядування. Приємно, що вході розмови Петро Олексійович зауважив, що попри проблеми, які виникають у місті, нам вдається реалізовувати успішні проекти і демонструвати їх іншим містам та громадам України.

відзнака Президента

відзнака Президента

відзнака Президента

Окремо вдячний і голові ЛОДА Олегу Синютці, який перед Президентом позитивно оцінив реалізацію інфраструктурних проектів у Дрогобичі», — прокоментував зустріч з першими особами держави Тарас Кучма.

Зазначимо, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 6 грудня 2018 року №412/2018 розроблено Звіт за 2014-2018 роки та Проект «Напрямків перспективного розвитку Львівської області на 2019-2020 роки», до якого включено реалізований проект — Плавальний басейн із допоміжними приміщеннями ДЮСШ у Дрогобичі та перспективний об’єкт — Будівництво центру «Документ-сервіс Дрогобич».

Прес-служба ДМР
Фото: Прес-служба ЛОДА