Велика сімкаСьогодні в Торонто пройде спеціальне засідання глав МЗС країн «Великої сімки» — вперше в історії спеціальне запрошення надійшло Україні

На сайті МЗС України опубліковано повідомлення, згідно з

яким головний український дипломат Павло Клімкін здійснить візит в Торонто для участі у спецзасіданні.

Глава МЗС України вже заявив, що під час засідання українська сторона порушить питання Криму, Донбасу і громадян України, які незаконно утримується на території мордора. «22 квітня 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме з візитом в Канаді (Торонто) для участі в спеціальному засіданні («outreach session»), присвяченому ситуації в Україні, в рамках зустрічі глав зовнішньополітичних відомств країн «Великої сімки», — йдеться в повідомленні на сайті МЗС. на своїй сторінці в соціальній мережі Клімкін розповів, що вже знаходиться в Торонто.

Глави МЗС G7 обговорять зусилля по денуклеаризації Корейського півострова, взаємини з ерефією, Україною, ситуацію в Сирії і в близькосхідному регіоні, а також палестино-ізраїльському конфлікті.

Про запрошення української сторони на засідання «Великої сімки» журналісти повідомили на початку квітня. Цю інформацію українським ЗМІ повідомив посол країни в Канаді Андрій Шевченко.