Кім Чен ИнГлава КНДР назвав причину повного припинення ядерних випробувань

Влада Північної Кореї вирішила заморозити ракетні і ядерні випробування, оголосивши про закриття ядерного полігону. З відповідною заявою виступив лідер КНДР Кім Чен Ин,

оголосивши про повне припинення розвитку ядерної програми Північної Кореї. Про це повідомляє ДНК з посиланням на «LentaUA».

«З 21 квітня 2018 року ядерні випробування і випробування міжконтинентальних балістичних ракет будуть припинені», — заявив одіозний диктатор на одному з публічних заходів правлячої партії КНДР.

Журналісти повідомляють, що згідно з розпорядженням Кім Чен Ина Центр ядерних випробувань буде закритий заради «забезпечення прозорості зупинки випробувань на ядерному полігоні». Лідер Північної Кореї також оголосив новий курс на повну заборону застосування ядерної зброї владою країни при відсутності прямих погроз і провокацій з боку зовнішніх сил.

Крім того, Кім публічно пообіцяв не надавати сприяння в поширенні ядерних технологій і зброї. У підсумковій заяві правлячої партії вказується, що «припинення ядерних випробувань є важливим процесом глобального ядерного роззброєння» — влада країни готова приєднатися до міжнародного процесу денуклеаризації.