Угода ОПЕК+ по нафті під загрозою зривуСаудівській Аравії запевняють, що нової угоди ОПЕК+ не буде, якщо Мексика не погодиться скорочувати видобуток на 400 тис.

Країни-учасниці ОПЕК досягли попередньої домовленості

щодо скорочення видобутку нафти, проте через відмову Мексики йти на поступки ситуація може зірватися і нова угода не буде укладена.

Вчора, 9 квітня, під час переговорів у режимі відеоконференції країни-учасниці ОПЕК не досягли остаточних домовленостей щодо скорочення видобутку нафти, проте їм вдалося домогтися проміжного результату. За інформацією Bloomberg, сьогодні, 10 квітня, під час зустрічі міністрів енергетики G-20 сторони постараються умовити представника Мексики підписати угоду.

При цьому джерела в Саудівській Аравії запевняють, що нової угоди ОПЕК+ не буде, якщо Мексика не погодиться скорочувати видобуток на 400 тис. барелів на добу. Однак міністр енергетики Мексики підкреслила на зустрічі, що країна готова знизити видобуток лише на 100 тис. барелів. Далі країни ОПЕК будуть розглядати три варіанти дії: перший — умовити Мексику; другий — розподілити скорочення 300 тис. барелів між іншими країнами; третій — не включати Мексику в угоду. Відзначається, що президент Путін, президент Дональд Трамп і король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд вже встигли обговорити невдалі переговори і координуватимуть дії.