У Дрогобичі школярі систематично організовують збори солодощів та творчих робіт

Війна змінила життя всіх українців. Другий рік повномасштабного вторгнення активує ресурси усіх свідомих мешканців працювати на перемогу, донатити військові збори та допомагати кожен на своєму місці.

Не стоять осторонь допомоги воїнам діти та молодь. У Дрогобичі школярі систематично організовують збори солодощів та творчих робіт, які надсилають на передові позиції до наших Героїв, передає ДНК. Окрім цього, у теплу пору діти встановлюють блокпости на вулицях міста і таким чином акумулюють кошти на підтримку захисників.

Цими днями із приємними дарунками для військових – солодкими апельсинами у межах акції «Апельсинка для воїна» – у відділ сім’ї та молоді завітали  учні Ліцею №4 імені Лесі Українки. Активні школярі підготували для воїнів кілька ящиків із духмяними апельсинами.

Так, як у ці дні триває збір та формування подарунків з нагоди наближення різдвяно-новорічних свят – апельсини неодмінно додадуть до сформованих передач для воїнів та передадуть їм, – стверджують у відділі сім’ї та молоді ДМР. Окрім цього, частину смаколиків також планують передати для наших нацгвардійців та військовослужбовців в/ч А-1108.

Акція “Апельсинка для військового” триває і долучитись до неї може кожен навчальний заклад громади.

Також, як повідомила керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко – в ці дні оголошено збір творчих робіт учнів та студентської молоді міста для традиційного різдвяно-новорічного ярмарку, який буде розгорнуто в стінах Дрогобицької міської ради. На ярмарку кожен бажаючий матиме змогу придбати новорічну чи патріотичну прикрасу і тим самим задонатити на потреби ЗСУ.