перемоги ВСУCильні кадри зі звільненого ВСУ селища — сили ООС назвали наступну мету

Жителі що проживають у Вільному зустрічали українських захисників зі сльозами на очах.

Тепер селище під повним контролем сил ООС. Місцеві так і кажуть: тепер вони стоять за спинами ВСУ, а не навпаки. Адже раніше ординські бойовики в буквальному сенсі ховалися за мирне населення, підло обстрілюючи позиції ООС, передає ДНК.

У сюжеті «5 каналу» йдеться про те, що Вільне — частина Золотого-4, ця частина селища 4 роки була в так званій «сірій зоні», чим користувалися окупанти. Вони в селищі в останній раз були не так давно, заходили на хутір, потім в порожні будинки, звідки і відкривали вогонь.

Наші Герої повідомили, що визволення хутора з «сірої зони» — рішення обдумане. До операції наші захисники готувалися серйозно і довго, на хутір зайшли вночі, і вже вранці він був під повним контролем сил ООС.

«Кожне просування наших позицій, військ — це значить — перемога попереду, за нами. Ми забираємо те, що належить нам», — підкреслив захисник України Микола.

Місцеві визнають, що страх від «московітського міра» у них поки не пройшов. «Добре, що наші військові тут! А ми за ними, а не за нашими спинами. Так що я, особисто, рада», — радісно поділилася одна з місцевих мешканок.

У село вже доставили продукти, медикаменти, одяг і українську пресу. Тепер основне завдання — відновлення на хуторі електрики, яке перебили виродки з московії і не давали можливості його відремонтувати. Світла тут немає з 12 вересня, але українські військові обіцяють, що проблема буде вирішена найближчим часом. Бійці ВСУ пообіцяли, що йдуть далі, і на Вільному не зупиняться. Їх наступна мета — Золоте-5, він поки знаходиться під контролем мразоти з московії.