День містаУ п`ятницю, 21 вересня, у Дрогобичі відзначили загальноміське свято — 927-му річницю Дня міста

Зранку у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці священнослужителі відслужили божественну літургію з

нагоди свята Різдва Пресвятої Богородиці та Дня міста.

Згодом на всіх локаціях у центральній частині міста стартували святкові заходи: на площі Замкова Гора відбулася концертна програма за участю талановитої молоді міста, театралізована вистава «Відомі дрогобичани» та майстер-клас з малювання, на площі Ринок відбувались дитячі турніри з бейблейду та кубік-рубік спіндкубінг, на вул. Ковальській кожен міг відвідати святковий ярмарок та скуштувати різноманітні страви та напої, придбати сувенірну продукцію.

Урочистим заходам передував прийом офіційних делегацій міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, які завітали до Дрогобича на святкування Дня міста. Захід відбувся у міській ратуші.

Святковий концерт цьогоріч у зв`язку з реконструкцією центральної площі Ринок відбувався на площі Тараса Шевченка, де о 15:00 розпочалось урочисте віче.

На початку віче священослужителі на чолі з єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Григорієм Комаром відслужили молебень.

Опісля зі святом Дня міста дрогобичан та гостей привітали Народний депутат України Богдан Матківський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та очільники іноземних та українських делегацій, які прибули у Дрогобич на святкування Дня міста: Лех Яніцький — староста міста Остшешув (Польща), Арн Штайнбах — староста міста Мішня (Німеччина) та Віктор Замковий — заступник міського голови міста Нова Каховка (Україна).

Згодом святкування Дня міста продовжилось концертною програмою за участі численної кількості мистецьких колективів міста, виступом дуету «Ярославна-На».

Під час вечірньої програми для дрогобичан на гостей міста звучали виступи Олівера Альфонсо (Італія) і Дарини Бурнос (Україна). Також всіх присутніх вітала музична група «ВАН ГОГ».

Завершилось свято цього дня молодіжною розважальної дискотекою від дуету «Імені нас» та вогняним шоу у виконанні театру «Kloszart» (Ольштин, Польща).

Однак святкування Дня міста Дрогобич продовжуються впродовж суботи та неділі.

Відтак у суботу, 22 вересня, у ресторації «Дошка» о 13:00 відбулась презентація проекту «Вуличний музей», а також о 21:00 усіх запрошують у віллу Яроша на вулиці Тараса Шевченка на імпро-виступи театру «Alter» та презентацію промо-ролика про Дрогобич.

У неділю, 23 вересня, у межах Дня міста у Народному домі імені Івана Франка відбудеться конкурс «Маленька красуня Дрогобича-2018».