ДТП в ТрускавціЧоловік із жінкою шпиталізовані, однорічна дитина дивом не поcтраждала

Курортний Трускавець останнім часом не нажарт лихоманить дорожньо-транспортними пригодами. Не було спокійно і цього четверга — 28 вересня приблизно о 15.35 на вулиці Мазепи білий Volkswagen Transporter прямісінько на пішохідному переході збив молоду сім’ю. Як наслідок — чоловік з жінкою були шпиталізовані у Дрогобицьку міську лікарню із численними травмами, забоями, кровотечею та переломами. Дивом в аварії не постраждала однорічна дитина, яку батьки в останню хвилину встигли із візочком відштовхнути в сторону на безпечну відтань.

Як розповіли свідки моторошного інциденту, чоловік із дружиною та з дитиною у візочку переходили вулицю на пішохідному переході у бік автобусної зупинки та магазину «Смак». Коли вони вже подолали половину дороги, їх збив білий Volkswagen Transporter. За кермом горе-автівки була жінка-водій. Чому вона не пропустила людей на пішохідному переході – уже взялися з’ясовувати правоохоронці міста. Подружню пару, що постраждала у ДТП, шпиталізували. У чоловіка забої та порвана брова, стан жінки – гірший: у неї кровотеча та не виключено, що кілька переломів. Після удару вона не могла рухатися та самовільно піднятися, однак свідомості не втрачала.

Вражає у ситуації і те, що мікроавтобус, який здійснив таке фатальне ДТП, найімовірніше летів з чималою швидкістю по дорозі і навіть не думав гальмувати перед пішохідним переходом – про це свідчать речі постраждалих, які лежали на відстані не менше 20 метрів від пішохідного переходу. На місце надзвичайної події миттєво прибули родичі постраждалих, зокрема мати молодої жінки – вона вимагає, щоб у справі провели справедливе розслідування та була здивована тим фактом, що стражі порядку не хотіли відповідати на запитання журналістів та давати будь-яку інформацію про власника автомобіля.

 

Наталя ЗЕЛЕНА

P.s За словами очевидців швидка на місце трагедії їхала до 15 хв.

Джерело: Джерела Трускавця