фонди БориславаКомпанія «KINPRO Holding GmbH» (Німеччина) готова внести перший внесок у міжнародний фонд для допомоги місту Бориславу на покращення екологічної ситуації та інфраструктурних показників

Повідомляє ДНК з посиланням на Бориславську міську раду.

За словами начальника відділу економіки та торгівлі Бориславської міської ради Лева Попеля, уже відкрито рахунок фонду і першою туди готова зробити внески сама компанія «KINPRO». Попри це, керівник компанії в Україні Андрій Ваулін уже веде переговори з представниками одного із американських фондів, який часто долучається до фінансування подібних проектів.

Оскільки компанія повністю припиняє свою діяльність на території Росії у зв’язку із агресивною загарбницькою політикою останньої, вона переносить свій холдинг в Україну. Тому в другій половині жовтня керівник «KINPRO Holding GmbH» у Німеччині прибуде для зустрічі з Президентом України Петром Порошенком. Також він планує відвідати енергетичний форум у Львові та завітати з робочим візитом до Борислава, щоб зустрітись з міським головою Ігорем Яворським і уточнити нагальні проблеми міста, над якими потрібно працювати.

Як зауважив сам міський голова Борислава Ігор Яворський, по виконанню пунктів Меморандуму потрібно приділити особливу увагу, адже це дасть можливість залучити значні фінансові ресурси для нашого міста.

Нагадаємо, 9 вересня під час конференції «Стратегія розвитку Борислава» між Бориславською міською радою та Компанією «KINPRO Holding GmbH» (Німеччина) було підписано Меморандум про співпрацю, в рамках якої німецька сторона бере на себе зобов’язання утворити міжнародний фонд для допомоги місту Бориславу покращенні екологічної ситуації та інфраструктурних показників.