ралі в ТрускавціНе встигли оговтатися від одних змагань, на носі – нові, 4 травня стартують ще одні автоперегони — І етап чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція»

Як запевнив керівник відділу з питань молоді, сім’ї та спорту

Трускавецької міської ради Роман Коваль, одна із спецділянок автоперегонів, якою мчатимуть спортивні машини, проходитиме через вулиці оздоровниці. Як наголошує чиновник, організатори дійства прикладають максимальних зусиль, щоб згладити усі незручності пов’язані із проходженням траси ралі у межах курортного міста. За словами чиновника, нові змагання стартуватимуть не в обідню пору, а ближче до вечора. Так, 4 травня у день відкриття ралі в Трускавці о 16.30 год. пройдуть ознайомчі заїзди учасників автоперегонів, відтак самі перегони заплановані з 18.30 до 19.30 год. , о 20.00 відбудеться урочисте відкриття змагань на головній площі міста. Що важливо – на цей раз зменшено довжину траси, якою курортним містом їхатимуть спортивні автомобілі. Її довжина становитиме 1 км 300 метрів, на минулих змаганнях ділянка була більш, ніж у двічі довша. Як наголошує Роман Коваль – свій старт учасники ралі традиційно братимуть від кінотеатру «Злата», відтак траса пролягатиме попри готель «РН клуб» до центру міста, де учасники виконуватимуть так званий показовий трюк «бочка». Фінішуватимуть спортивні автомобілі на біля «Укртелекому». Таким чином на вул. Бориславській та Сагайдачного не будуть на цей раз перекривати дорогу й обмежувати рух міського транспорту. 5 та 6 травня ралі проходитиме за межами Трускавця, в Уличному-Доброгостові та у напрямку Східниці.

Як переконує Роман Коваль, безпека змагань та його глядачів під пильним контролем організаторів та наголошує, що по трасі , яка пролягатиме на цей раз курортним містом, встановлять так звані ротердами, захисні перегородки та огороджувальні стрічки, а ще посилене патрулювання нестиме поліція та надзвичайники. Щоправда, ралі, які цієї весни уже проходило в Трускавці на початку квітня теж пильнували полісмени та вживалися заходи щодо безпеки мешканців та відпочивальників. Однак прикрого випадку таки уникнути не вдалося. Неподалік готелю «РН клуб» спортивна автівка одного із учасників змагань вилетіла із дороги та завдала травм перехожому, потрощивши паркан біля одного з приватних будинків. Неприємний інцидент добряче налякав містян – у соціальних мережах трускавчани масово апелювали до влади, що «автоперегони слід заборонити на вулицях курорту – оскільки окрім шуму моторів, перекритих доріг та обмеженого руху громадського транспорту ніхто не дає гарантії, що не постраждають люди». А безпека та здоров’я громадян для будь-якого міста, особливо курортного, має бути на першому місці для місцевої влади . Однак , виходить, що думкою трускавчан вчергове знехтували – нові автоперегони уже за кілька днів стартують у Трускавці.

Джерело: Джерела Трускавця